RSS подписка  RSS: Вакансии | Резюме
 

Работа в Житомире, вакансии, резюме
Сегодня: Понедельник, 18 Фев 2019, 00:54

ПОИСК: например: менеджер
Главная » Вакансии » Лингвистика, переводы


англомовний копірайтер, рерайтер, автор академічних робіт на англійській мові
Размещено до: 19 Май 2014 Добавлено: 19 Апр 2013, 15:00

Информация о вакансии

Компания .... Research Group
График работы .. вільний графік
Работа в ......Луцке, Житомирская область
Опыт работы .... не указан
Пол ............ Мужской, Женский
Образование .... вища освіта
Зарплата .... від 3000 грн./міс.
Возраст .......... от: 18 до: 60

Это объявление:

Описание вакансии

Про вакансію: Працюючи письменником у нашій компанії, ви матимете справу з широким асортиментом різноманітних замовлень різних рівнів складності та різної тематики. У вас буде змога обирати ті замовлення, які зацікавлять особисто вас і з якими вам зручно буде працювати. Роботи потрібно писати англійською мовою з урахуванням побажань замовника. Вимоги до кандидатів: професійне володіння англійською мовою (граматика, лексика, стилістика); впевнене користування MS Word та Internet; грамотність, відповідальність, готовність навчатись і розвиватись; успішне проходження початкового навчання (1 тиждень на належне написання тестової роботи та ознайомлення з політикою і принципами роботи компанії). Ключові обов'язки: написання якісних академічних робіт на англійській мові; забезпечення стовідсотково оригінальних робіт, жодного плагіату; вчасне виконання замовлення у відповідності до побажань клієнтів. Компанія гарантує: належну оплату праці ($4-16/ стор.); можливість обирати з широкого асортименту замовлень; можливість самостійно регулювати об'єм та графік роботи; постійну професійну підтримку та необхідні консультації; навчальні тренінги для нових працівників; систему бонусів та заохочень; роботу у динамічній команді кваліфікованих спеціалістів.

Высылайте свое резюме через форму «Отправить резюме», с указанием в теме письма должности, на которую Вы претендуете (Резюме на вакансию: англомовний копірайтер, рерайтер, автор академічних робіт на англійській мові)
Контактное лицо: Віра Ігорівна
Телефон: +380 96 712 15 19
E-mail: lutskessay@gmail.com
Вакансию англомовний копірайтер, рерайтер, автор академічних робіт на англійській мові в Луцке, Житомирская область вы можете найти в следующих разделах:
Вакансии → Лингвистика, переводы → англомовний копірайтер, рерайтер, автор академічних робіт на англійській мові
Размещено до: 19 Май 2014
Всего отзывов: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Если вас интересует работа англомовний копірайтер, рерайтер, автор академічних робіт на англійській мові в Луцке, Житомирская область, но эта вакансия по каким-либо причинам вам не подходит, просмотрите другие вакансии раздела Лингвистика, переводы. Также не забывайте – чем больше вакансий вы просмотрите и отправите на них резюме, тем большее количество работодателей вами заинтересуются.

Просмотрите примеры резюме по Вашей специальности, составленные как на русском, так и на английском языках, советы и рекомендации по составлению сопроводительных писем к резюме, а также правила написания рекомендаций.

Возможно при прохождении собеседования вам придется проходить психологические тесты. Пройдите наши тесты, найдите себя в тестах, стремитесь к совершенству, не останавливайтесь на достигнутом и будьте счастливы!

RABOTA.zhzh.info © 2019
Наши проекты: Журнал Житомира | Бизнес Житомир | Авто Житомир | ФОТО Житомир | Хостинг от uCoz