Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Вакансии » Банки и финансы

агент Приватбанка

10 Янв 2011 - 10 Дек 2011 646 0.0

  • Зарплата: до 10000 грн. грн.
  • График работы: свободный
  • Место работы: , Винница, Днепр, , ЖИТОМИР, Запорожье, Ивано-Франковск, КИЕВ, Кропивницкий, , Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Житомирская область
  • Компания: Приватбанк
  • Адрес компании:

Описание вакансии

Робота агентом банку призначена для енергійних людей, які прагнуть використовувати свій вільний час з користю. Вона дає наступні можливості і переваги:

1. вільний графік роботи;

2. необмежений дохід - розмір зарплати залежить від кількості реалізованих банківських продуктів;

3. необмежені можливості - агент сам вибирає які послуги і якій групі клієнтів надавати;

4. працювати агентом можна окрім основної роботи і навчання (що актуально для студентів);

Кожному агенту безкоштовно надається банківська кредитна картка для зарахування зарплати. Для припинення співпраці достатньо просто припинити діяльність агентом. Робота агентом не вимагає будь-яких матеріальних затрат з вашого боку. Ви можете самі пропонувати своїм друзям та знайомим ставати агентами і отримувати за це бонуси у вигляді грошової винагороди. Асортимент продуктів Приватбанку є досить численним і цікавим. За реалізацію кожного продукту ви отримуєте грошову винагороду і певні бали. При накопиченні певної кількості балів ви отримуєте певні бонуси.
Наприклад, при наявності 300 балів ви отримуєте статус GOLD і оплата за кожний проданий продукт зростає на 10%, крім того, вам безкоштовно випускають картку GOLD, яка має ряд переваг.
При накопиченні 1500 балів ви отримуєте статус PLATINUM, вам безкоштовно випускають картку PLATINUM і бонуси за продаж зростають на 25%.
При отриманні 3000 балів ви стаєте агентом PREMIUM. Вам безкоштовно випускають елітну картку SIGNIA. Крім того ви безкоштовно отримуєте тур-поїздку на Мальдіви, а бонуси від реалізації зростають аж на 50% !
Якщо в когось виникли будь-які питання, пишіть на e-mail: ruslanshulyak@mail.ru. З радістю відповім :)
Готовы взять: Мужчину, Женщину

Телефон автора Руслан E-mail автора Руслан
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]