RSS подписка  RSS: Вакансии | Резюме
 

Работа в Житомире, вакансии, резюме
Сегодня: Среда, 16 Янв 2019, 18:59

ПОИСК: например: менеджер
Главная » Вакансии » Государственная служба


служба в резерве
Размещено до: 01 Сен 2012 Добавлено: 02 Фев 2012, 21:03

Информация о вакансии

Компания .... Военкомат
График работы .. 5 дней
Работа в ......ЖИТОМИРЕ
Опыт работы .... не указан
Пол ............ Мужской
Образование .... среднее образование
Зарплата .... от 1000
Возраст .......... до 50

Это объявление:

Описание вакансии

У відповідності до Указу Президента України від 1 лютого 2007 року № 66/2007 "Про затвердження Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України" Житомирським об’єднаним міським військовим комісаріатом продовжується відбір громадян для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України в частинах дислокованих в місті Житомир та Житомрському районі.
Для проходження служби у військовому резерві запрошуються військовозобов’язані запасу, придатні до військової служби за станом здоров’я та які не досягли граничного віку перебування у військовому резерві

Підготовка резервістів проводиться у військових частинах, в яких вони проходять службу у військовому резерві і включає теоретичні та практичні заняття під час проведення зборів.
Резервісти під час проходження зборів отримують безоплатне харчування, забезпечуються житловим приміщенням, військовою формою одягу, безоплатним медичним обслуговуванням.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України №1644 "Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов'язаних" на час перебування на зборах резервістам на підприємствах установах та організаціях де вони працюють зберігається середній заробіток та місце роботи.

Тим хто не працює за весь період зборів, з урахуванням часу проїзду до місця проведення та назад, виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати.
Тим хто успішно виконує програму підготовки один раз на рік. виплачується грошова винагорода розмір якої залежить від військового звання:
- старшому офіцерському складу - 1800 грн.;
- молодшому офіцерському складу - 1600 грн.;
- прапорщикам, старшим прапорщикам - 1400 грн.;
- молодшим сержантам, сержантам, старшим сержантам, старшинам – 1200 грн.;
- рядовому складу - 1000 грн.
Крім цього під час перебування на зборах проводиться виплата добових із розрахунку:
- старшому офіцерському складу - 12 грн.
- молодшому офіцерському складу - 10,5 грн.
- прапорщикам, старшим прапорщикам - 10,5 грн.
- молодшим сержантам, сержантам, старшим сержантам, старшинам - 9 грн.
- рядовому складу - 6 грн.

Громадяни, які бажають проходити службу у військовому резерві Збройних Сил України просимо звертатися до Житомирського об'єднаного міського військового комісаріату за адресою: м.Житомир вул. Маршала Рибалка 21 кабінет №31, тел. 25-12-34, з 9.00 до 17.00 в робочі дні.
Також можете отримати інформацію на новоствореному сайті - rezervist.mil.gov.ua

Высылайте свое резюме через форму «Отправить резюме», с указанием в теме письма должности, на которую Вы претендуете (Резюме на вакансию: служба в резерве)
Контактное лицо: Комисар
E-mail: voenkom_zt@i.ua
Вакансию служба в резерве в ЖИТОМИРЕ вы можете найти в следующих разделах:
Вакансии → Государственная служба → служба в резерве
Размещено до: 01 Сен 2012
Всего отзывов: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Если вас интересует работа служба в резерве в ЖИТОМИРЕ, но эта вакансия по каким-либо причинам вам не подходит, просмотрите другие вакансии раздела Государственная служба. Также не забывайте – чем больше вакансий вы просмотрите и отправите на них резюме, тем большее количество работодателей вами заинтересуются.

Просмотрите примеры резюме по Вашей специальности, составленные как на русском, так и на английском языках, советы и рекомендации по составлению сопроводительных писем к резюме, а также правила написания рекомендаций.

Возможно при прохождении собеседования вам придется проходить психологические тесты. Пройдите наши тесты, найдите себя в тестах, стремитесь к совершенству, не останавливайтесь на достигнутом и будьте счастливы!

RABOTA.zhzh.info © 2019
Наши проекты: Журнал Житомира | Бизнес Житомир | Авто Житомир | ФОТО Житомир | Хостинг от uCoz