Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Вакансии » Государственная служба

служба в резерве

02 Фев 2012 - 01 Сен 2012 1532 0.0 Voenkom_zt

  • Зарплата: от 1000 грн.
  • График работы: 5 дней
  • Место работы: ЖИТОМИР
  • Компания: Военкомат
  • Адрес компании:

Описание вакансии

У відповідності до Указу Президента України від 1 лютого 2007 року № 66/2007 "Про затвердження Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України" Житомирським об’єднаним міським військовим комісаріатом продовжується відбір громадян для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України в частинах дислокованих в місті Житомир та Житомрському районі.
Для проходження служби у військовому резерві запрошуються військовозобов’язані запасу, придатні до військової служби за станом здоров’я та які не досягли граничного віку перебування у військовому резерві

Підготовка резервістів проводиться у військових частинах, в яких вони проходять службу у військовому резерві і включає теоретичні та практичні заняття під час проведення зборів.
Резервісти під час проходження зборів отримують безоплатне харчування, забезпечуються житловим приміщенням, військовою формою одягу, безоплатним медичним обслуговуванням.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України №1644 "Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов'язаних" на час перебування на зборах резервістам на підприємствах установах та організаціях де вони працюють зберігається середній заробіток та місце роботи.

Тим хто не працює за весь період зборів, з урахуванням часу проїзду до місця проведення та назад, виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати.
Тим хто успішно виконує програму підготовки один раз на рік. виплачується грошова винагорода розмір якої залежить від військового звання:
- старшому офіцерському складу - 1800 грн.;
- молодшому офіцерському складу - 1600 грн.;
- прапорщикам, старшим прапорщикам - 1400 грн.;
- молодшим сержантам, сержантам, старшим сержантам, старшинам – 1200 грн.;
- рядовому складу - 1000 грн.
Крім цього під час перебування на зборах проводиться виплата добових із розрахунку:
- старшому офіцерському складу - 12 грн.
- молодшому офіцерському складу - 10,5 грн.
- прапорщикам, старшим прапорщикам - 10,5 грн.
- молодшим сержантам, сержантам, старшим сержантам, старшинам - 9 грн.
- рядовому складу - 6 грн.

Громадяни, які бажають проходити службу у військовому резерві Збройних Сил України просимо звертатися до Житомирського об'єднаного міського військового комісаріату за адресою: м.Житомир вул. Маршала Рибалка 21 кабінет №31, тел. 25-12-34, з 9.00 до 17.00 в робочі дні.
Також можете отримати інформацію на новоствореному сайті - rezervist.mil.gov.ua
Готовы взять: Мужчину
E-mail автора Комисар
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]