Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Каталог сайтов » Банки и финансы

Начальник операцiйного вiддiлу по роботi з фiзичними особами,головний економiст

23 Мар 2009 1064 0.0
Открыть сайт Начальник операцiйного вiддiлу по роботi з фiзичними особами,головний економiст
Освіта: Закінчена вища

1995-2001рр. Київський національний торговельно-економічний університет , фах «економіка і менеджмент підприємства» за спеціальністю економіка підприємств.

Досвід роботи З 18.07.2007- 12.12.2008 рр. ВАТ «КРЕДОБАНК» посада – начальник сектору операційного обслуговування фізичних осіб.
З 28.11.2005 -17.07.2007 рр. ВАТ «Райффайзен банк Аваль», посада – економіст.
З 21.05.2004-28.11.2005 рр. ВАТ «Райффайзен банк Аваль», посада – касир.
Професійний досвід Відкриття та ведення поточних та карткових рахунків, депозитів фізичних осіб у іноземній та національній валюті , оформлення овердрафтів , виконання бухгалтерських операцій щодо купівлі , продажу готівки та іноземної валюти . Реалізація банківських послуг та продуктів : термінові грошові перекази як за кордон так і на території України, перекази по системі SWIFT ; продаж iноземноi валюти на МВРУ для фiзичних осiб нерезидентiв; операції з дорожніми чеками , кредитними та платіжними картками ; депозитні скриньки . Надання консультації щодо споживчого кредитування . Укладання договорів з юридичними особами про прийом платежів на їхню користь від фізичних осіб.Обслуговування VIP-клієнтів.

Додаткові навички
Володіння ПК на рівні користувача , програмний комплекс АВС.В2 , Банкмастер, IСАОД , Transmaster, the bat , уміння працювати з великими обсягами інформації , знання нормативно-меточних документів , які регламентують діяльність банку.

Особисті якості
Вміння ефективно працювати в колективі для досягнення спільного результату , активність , відповідальність , ініціативність , стриманість , порядність .

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]