Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Каталог сайтов » Банки и финансы

руководитель, коммерческий директор

28 Мар 2009 4817 5.0
Открыть сайт руководитель, коммерческий директор
Житомир, вул. Київська 59, кв. 36. || тел. (0412)37-12-77 || e-mail: [email protected]

МИКИТЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Ціль:
отримання посади керівника, замісника керівника, комерційного директора.

Освіта:
1996-2001 роки - Житомирський інженерно-технологічний інститут. Отримав диплом спеціаліста за спеціальністю "Програмне забезпечення" з кваліфікацією "Програміст".
1996 рік - Закінчив з відзнакою загальноосвітню середню школу №2, м. Володарськ-Волинський, Житомирської області.

Професійний досвід:
23.03.2008 – __________ - Житомирське управління АКІБ УкрСиббанк, керуючий групою відділень.
Професійні обов'язки та досягнення: Контроль та організація робочого процесу підпорядкованих відділень (5 відділень). Залучення клієнтів, юридичних та фізичних осіб. Проведення консультацій щодо продуктів банку та їх переваг над банками конкурентами.
Підпорядкована група відділень систематично знаходиться в зоні кращих по системі банку. В період нестабільної ситуації на банківському ринку, а саме грудня – січня забезпечує постійний приріст депозитного портфелю як фізичних осіб так і юридичних (приріст склав близько 3 млн. грн..).

22.11.2006 – 20.03.2008 р. - Житомирське РУ ЗАТ КБ ПриватБанк, керуючий відділенням № 16.
Професійні обов'язки та досягнення: Організація та контроль роботи підпорядкованого відділення. Консультації, проведення переговорів з клієнтами індивідуально та корпоративного бізнесу.
За період роботи на відділення було залучено 900 чоловік на ЗКП (11 підприємств, 8 з яких відносяться до бюджетної сфери), залучення на обслуговування близько 70 рахунків Ю.О. та П.П. За вказаний період депозитний портфель відділення зріс на 2.5 млн. грн..

16.08.2006 – 22.11.2006 - Житомирське РУ ЗАТ КБ ПриватБанк, керівник департаменту кредитних карт
Професійні обов'язки та досягнення: Організація та контроль роботи відділень щодо залучення та видачі кредитних карт клієнтам, контроль за своєчасним формуванням кредитних справ та передача їх на зберігання на ТУ. Житомирське РУ за період моєї роботи піднялося на 7 місце в рейтингах регіональних управлінь (їх близько 50) по напрямку кредитних карт.

25.12.2004 – 16.08.2006 - Житомирське РУ ЗАТ КБ ПриватБанк, керуючий Володарськ-Волинського відділення.
Професійні обов'язки та досягнення: Організація та контроль роботи підпорядкованого відділення. Консультації, проведення переговорів з клієнтами індивідуально та корпоративного бізнесу.
Надання консультацій з кредитування юридичних та фізичних осіб; контроль за проведенням кредитних угод.
За період роботи на відділення було залучено 500 чоловік на ЗКП (27 підприємств, близько 20 з яких відносяться до бюджетної сфери), залучення на обслуговування більше 100 рахунків Ю.О. та П.П. Відділення займало 1 (перше) місце в системі ПриватБанку по залученню депозитів бюджетних організацій серед відділень групи Б (більше 1000 відділень) – 23 депозити бюджетних організацій на загальну суму 3.2 млн. грн..
Відділення займало 1 (перше) місце в області за кількістю виданих та розміром кредитного портфелю кредитних карт. Станом на кінець 2 кварталу 2006 року відділення займало 1 (перше) місце по рейтингам відділень Житомирського РУ ЗАТ КБ ПриватБанк.

21.08.2004 – 25.12.2004 - Житомирське РУ ЗАТ КБ ПриватБанк, Володарськ-Волинське відділення, головний бухгалтер.
Професійні обов'язки та досягнення: Підготовка щомісячних звітів, контроль роботи операційного відділу та каси, допомога бізнесом у виконанні планів.

22.06.2004 – 21.08.2004 - Житомирське РУ ЗАТ КБ ПриватБанк, Володарськ-Волинське відділення, старший економіст корпоративного бізнесу.
Професійні обов'язки та досягнення: Залучення Ю.О. та приватних підприємців на розрахунково-касове обслуговування, депозитні програми та видача їм кредитів.

16.07.2003 – 22.06.2004 - Житомирське РУ ЗАТ КБ ПриватБанк, Володарськ-Волинське відділення, економіст індивідуального бізнесу.
Професійні обов'язки та досягнення: Залучення фізичних осіб на обслуговування, депозитні програми та видача їм кредитів. На відділенні обслуговувалося близько 5 тисяч фізичних осіб (ЗКП, пенсіонери, соціальна допомога та ін..).

Інші досягнення та нагороди:
Житомирським РУ ЗАТ КБ ПриватБанк в 2007 році був відзначений як кращий афективний продавець (кросс-селінг). В 2008 році отримав диплом про проходження атестації керівника відділень від BNP Paribas. Під час навчання в школі та інституті систематично приймав участь в обласних олімпіадах та займав призові місця.

Знання мов:
Українська - рідна, російська – вільно, Англійська – зі словником.

Робота з ПК:
Windows – 98, 2000, XP, MS Office, OpenOffice, Internet, спеціалізовані банківські програми.

Інтереси:
Література, музика, ІТ – технології, відпочинок на природі (рибальство, збирання грибів).
Особисті якості:
Відповідальність до виконання поставлених задач, комунікабельність, вимогливість до себе, високі організаційні здібності, швидке, засвоєння і творче застосування нової інформації, здібність продуктивно працювати, як в команді, так і самостійно.

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]