Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Каталог сайтов » Банки и финансы

Финансы

14 Апр 2010 809 0.0
Открыть сайт Финансы
Резюме
Я, Ісаков Сергій Юрійович, народився 10 травня 1986 року в м. Єкатеринославка Амурської області (Росія) у сім’ї військовослужбовця.
Батько: Ісаков Юрій Опанасович. Народився 5 жовтня 1957 року в с. Верзебнево Кіровського району Калужської області (Росія). Пенсіонер – ветеран військової служби, на даний час працює інженером з охорони праці в Новоград-Волинській філії ЖОЦК. Проживає в м. Новоград-Волинському, вул. Толубко 12, кв. 9.
Мати: Ісакова (Олійник) Тетяна Іванівна. Народилася 5 січня 1955 р. в с. Демидівка Решетилівського району Полтавської обл. Фармацевт, працює лаборантом на Новоград-Волинській філії ЖОЦК. Проживає в м. Новоград-Волинському, вул. Толубко 12, кв. 9.
Сестра: Радченко (Ісакова) Олена Юріївна. Народилася 18 жовтня 1981 р. в м. Єкатеринославка Амурської області (Росія). Фармацевт, працює завідуючою філіалом дитячої аптеки. Проживає в м. Житомирі, вул. Б. Тена 100, кв. 70.
Освіта.
В 2003 р. закінчив Новоград-Волинську спеціалізовану загальноосвітню школу-колегіум І-ІІІ ступенів № 11 Житомирської обл. У 2007 році закінчив ЖДТУ і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки “Економіка та підприємництво” та здобув кваліфікацію бакалавра з фінансів. У 2008 році закінчив ЖДТУ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Фінанси” та здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів.
Проходив практику на таких підприємствах: Новоград-Волинська філія ЖОЦК, СГ “ТАС”, СК “Граве”, АКБ “Правекс-Банк”.
Мови: українська, російська – вільно; німецька, польська – зі славником.
Вміння роботи з програмами – Word, Excel, Excess, Internet Explorer, Opera, “1С Бухгалтерія”, “1С Предприятие” та ін.
За період навчання брав участь у художній самодіяльності, в шкільних та студентських олімпіадах з різних предметів, спортивних змаганнях.
Досвід роботи.
З 01.07.2008 р. по 21.11.2008 р. працював менеджером зі споживчого кредитування на Житомирській обласній дирекції АКБ “Правекс-Банк”. Під час виконання роботи моїми обов’язками були: залучення потенційних клієнтів, консультація клієнтів щодо послуг банку та пакетів кредитування, перевірка всіх документів потенційного позичальника, безпомилкове внесення інформації про клієнта-позичальника в базу даних, формування кредитної справи.
Деякий час виконував обов’язки економіста зі споживчого кредитування.
З 17.12.2008 р. по 01.10.2009р. працював страховим агентом в СК “Граве”
Хобі.
Спорт, а саме – футбол та баскетбол (грав у шкільних та студентських командах), шахи (призер області у шкільні роки), музика, подорож, географія.
Риси характеру: трудолюбивий, здібний, цілеспрямований, відповідальний, комунікабельний, сумлінний.
До кримінальної відповідальності не притягувався.
Сімейний стан – не одружений.
Стан здоров’я задовільний, хронічні захворювання відсутні, скарг на здоров’я не маю.
Адреса прописки - м. Новоград-Волинський, вул. Толубко 12, кв. 9.
Адреса проживання – м. Житомир, вул. Б. Тена 100, кв. 70.
Контактний телефон – 80634696363.
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]