Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Каталог сайтов » Бухгалтерский учет, аудит

менеджер компанії, асистент керівника

11 Май 2010 950 0.0
Открыть сайт менеджер компанії, асистент керівника
Навчання:
1997 – 2006 – Державний агроекологічний університет України в м. Житомирі. Спеціальність: „Технічний сервіс та інженерна екологія ”; Інженер-механік.
1987 – 1997 – СШ № 27, Житомир.
Робота:
Січень 2010- теперішній час – приватний підприємець, бухгалтер, фінансовий консультант
Серпень 2009 – грудень 2009 – ТОВ «Альтаїр Консалт» м. Київ, Житомирське відділення
Посади: помічник керівника підприємства відділу інформаційних технологій
Обов’язки: робота з клієнтами компанії, заключення договорів, консультації з питань інформатизації підприємства, аналіз ринку комп’ютерних технологій, закупівля і налагодження комп’ютерної техніки та периферії, розгортання та налагодження комп’ютерних мереж, підключення до всесвітньої мережі Інтернет.
Серпень 2006- липень 2009.- Компанія «Сelenia Software A/S» Denmark, Житомирське відділення
Посади: фінансовий помічник, бухгалтер, консультант з питань приватної підприємницької діяльності, заст. директора, адміністратор, менеджер по персоналу.
Обов’язки: фінансова та податкова звітність, бухгалтерська підтримка приватних підприємців, представництво у державних фондах, ведення первинної бухгалтерської документації, банківська справа (відкриття рахунків, платежі, валютні операції, зарплатні проекти, Клієнт-банк), підготовка договорів та їх підписання, робота з постачальниками, планування бюджету, моніторинг змін у податковому законодавстві, створення та ведення документації на англійській/українській мові, перекладач, організаційна робота з персоналом.

2003-2004- Private Agri Farm, м. Лімерік, Ірландія,
Посади; супервайзер, менеджер
Обов’язки: організація с/г робіт, планування, ремонт та обслуговування с/г техніки та обладнання, контроль на виробництві.
2000 – 2002- Fonnesbaekgaard Private Agri Farm, м. Ікаст, Данія
Посади: супервайзер, менеджер
Обов’язки: організація с/г робіт, планування, ремонт та обслуговування с/г техніки та обладнання, контроль на виробництві.
Сертифікати та дипломи:
• «Червоний» диплом Державного агроекологічного університету України. Спеціаліст: Інженер-механік сільськогосподарської техніки
Додаткові дані:
Знання мов: російська - вільно, українська - вільно, англійська - вільно.
Знання ПК: Windows, MS Office, Internet, Клієнт-Банк.
Базові знання з основ економіки та підприємницької діяльності
Маю посвідчення водія кат. В., тракториста-машиніста кат. А-В, власний автомобіль.
Закордонний паспорт

Досвід роботи :
Бухгалтерський облік та аудит, діловодство, фінансова консультація та підтримка приватних підприємців на єдиному податку, податкова та пенсійна звітність, проведення фінансових операцій, банківська справа, укладання договорів, управління персоналом. Комплектування, налагодження, тестування, ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки, встановлення ПЗ. Водійський стаж 10 років.
Особисті властивості: чесність, пунктуальність, комунікабельність, наполегливість, швидко навчаюсь, прагнення професійного зросту.

Бажана посада: менеджер компанії, офіс-менеджер, асистент керівника, адміністратор, помічник бухгалтера, офісний помічник по роботі з клієнтами, представник компані

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]