Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Каталог сайтов » Юриспруденция

юрист

13 Май 2013 1341 0.0
Открыть сайт юрист
Баньковська Ірина Геннадіївна

Дата народження: 06.03.1988 (25 роки)
Електронна адреса: bankovskaya_i@mail.ru
Сімейний стан: не одружена, дітей немає.

Освіта: 2004-2008 рр. Житомирський державний технологічний університет, обліково-фінансовий факультет.Отрималадипломбакалавра за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» здобула кваліфікацію бакалавра.

2008-2009рр. Житомирський державний технологічний університет,
обліково-фінансовий факультет. Отримала диплом магістра за спеціальністю «Облік і аудит».

2010-по т/ч Національна академія внутрішніх справ м. Київ, слухач 5-го курсу навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання за спеціальністю «Правознавство»

Стажування:
02.07.2008 по 30.08.2008 рік КП «Сніжинка» на посаді бухгалтера
Обов’язки: Вивчення нормативної бази, ознайомлення з обліковою політикою та правилами документообігу на підприємстві, нарахування заробітної плати працівникам підприємства, підготовка даних для включення їх до фінансової звітності, складання окремих її форм, а також форм іншої періодичної звітності, яка ґрунтується на даних бухгалтерського обліку.

Стаж роботи:
14.11.2009 року державний службовець

Обов’язки: робота з фізичними та представниками юридичних осіб у сфері кримінального, цивільного, кримінального процесуального та цивільно-процесуального права; взаємодія та співпраця з органами виконавчої влади; складання та обробка процесуальних документів; контроль документообігу; обробка даних; аналітична та організаційна робота.

Професійні навички: Знання трудового, господарського, цивільного, кримінального законодавства, вміння аналізувати поточні зміни в чинному законодавстві та застосовувати їх в правовій роботі, вільне орієнтування в законодавчій базі, вміння проводити ефективну пошукову та аналітичну роботу, проведення організаційної та методичної роботи підприємства, що стосується правових питань, складання процесуальних документів усіх рівнів складності, надання консультацій у сфері правових питань, підготовка юридичних висновків, оформлення звернень до підприємств, установ, організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також надання обґрунтованих відповідей на аналогічні звернення.

Додаткова інформація: знання комп’ютерних програм MS Office World, MS Office
Exel, MS Office Outlook на рівні досвідченого користувача, знання усної та писемної української (відмінно), російської (відмінно) таанглійської (добре) мов.
Можливість відряджень.

Особисті якості: комунікабельність, відповідальність, організованість, добросовісність.
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]