Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Каталог сайтов » Юриспруденция

Правознавство

29 Апр 2009 2101 0.0
Открыть сайт Правознавство
ОСТАПЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ – ЮРИСТ ШУКАЄ МУДРОГО КЕРІВНИКА ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ.

ВІДОМОСТІ ПРО СЕБЕ

Дата і місце народження : 23.09.1983 р.н., м. Житомир

ОСВІТА

- 1991- 2001р.р. - Загальноосвітня середня школа м. Житомира І –ІІІ ступенів № 20. Спеціалізований клас з поглибленого вивчення іноземної (французької) мови.
- З 2001р. маю посвідчення водія категорій ” В ”, ” С ’’.
- 2002 – 2004р.р. – Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права. Отримав спеціальність ”Правознавство” і здобув кваліфікацію юриста (молодшого спеціаліста). Спеціалізація : ”Трудове право та право соціального забезпечення” і ”Цивільне та сімейне право”. Очна форма навчання.
- З 2004 – 2007р.р. - Житомирська філія Університету Сучасних Знань, заочно, за спеціальністю ” Правознавство ”. Спеціалізація : ”Цивільне право та цивільний процес” і ”Господарське право та господарський процес”. Здобув кваліфікацію юриста (спеціаліста права).

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

- 15.10.04 - 12.04.05р.р. - державний виконавець відділу державної виконавчої служби Корольовського району Житомирського міського управління юстиції. Спеціалізація : примусове виконання судових рішень, стягнення заборгованостей з фізичних та юридичних осіб. Звільнений за власним бажанням.
- 26.10.06 - 15.11.06р.р. - юрист на ТОВ ”ДКП ”Фармацевтична фабрика”. Спеціалізація : розробка статутних документів, претензійно – позовна робота. Звільнений у зв’язку зі скороченням чисельності (штату) працівників.
- 07.05.07 – 17.03.08р.р. - юрист Новогуйвинської селищної ради Житомирського району. Участь у розробці розпорядчої документації (проектів договорів, розпоряджень, рішень), надання юридичних консультацій за письмовими та усними зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, депутатів селищної ради під час проведення сесій останньої. Претензійно-позовна робота. Відвідування судових засідань по господарським та цивільним справам, а також державних органів та установ, у якості представника селищної ради, відповідно до наданих повноважень. Дійсний член виконавчого комітету, дорадчий член постійних та тимчасових комісій селищної ради, відповідальний за стан цивільної оборони територіальної громади. Звільнений за угодою сторін.
- 25.04.08. - 23.05.08р.р. – юрист Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 11. Ведення претензійно-позовної роботи : звернення до стягнення у судовому порядку заборгованості споживачів (фізичних та юридичних осіб) за надані підприємством послуги. Представництво підприємства у судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах. Звільнений за угодою сторін.
З 02.06.08. - провідний спеціаліст-юрисконсульт Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат при Головному управлінні праці та соціальної політики в Житомирській області Житомирської обласної державної адміністрації. Надання юридичних консультацій за письмовими та усними зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій. Розробка статутних документів. Претензійно-позовна робота.

МЕТА

Бути спеціалістом у своїй справі та використовувати власні знання і досвід на користь людям.

ІНТЕРЕСИ ТА ЗАХОПЛЕННЯ

Вивчення історії нашої країни, зокрема, та всесвітньої історії, загалом. Спілкування, як процес пізнання нового, незнаного до нині. Життя, його почуття та емоції.

СКЛАД СІМ’Ї

Батько - Остапчук Григорій Дмитрович, 1948 р.н., не працює.
Мати - Остапчук Марія Володимирівна, 1947 р.н., пенсіонерка за віком, працює молодшою медичною сестрою в Комунальній установі Житомирській центральній районній лікарні.
Сестра - Тесленко Людмила Григорівна, 1970 р.н., секретар Суду Флоту Сєвєроморського військового гарнізону ( м. Сєвєроморськ, Мурманська обл., Росія), заміжня, має двох дітей.

СІМЕЙНИЙ СТАН

Неодружений. Дітей не маю.

МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

пров. Крилова, 12, кв. 58, м. Житомир, 10001


ТЕЛЕФОН
(0412) 36-39-06 (дом).
+38 (097) 683-98-77 (моб).
(0412) 24-06-78 (роб).

Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]