Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Статьи » Справочные материалы

Нюанси при пошуку співробітників в свою компанію

Нюанси при пошуку співробітників в свою компанію

Здається, що немає нічого простішого підбору нових співробітників. Розміщення вакансії та провести співбесіду - взагалі не проблема. Однак варто мати справу з реальною картиною, як тут же стає ясно, що не все так безхмарно. Претендентів багато. Цільових, кваліфікованих - мало. Щоб провести відбір резюме, знадобиться кілька днів.

На перший і другий етап співбесіди піде ще більше часу, плюс іноді виникає необхідність в перевірці тестового завдання. У підсумку виходить, що процес займає дві-три тижні. Хороші кандидати вже встигли знайти іншу роботу, а з решти вибирати нікого. І це не сама несприятлива картина.

Іноді відчуття, що взяли не відповідного співробітника, виникає тільки через місяць спільної роботи. Тоді доводиться витрачати не тільки час, а й кошти. Якщо відразу звернутися в компанію Віп Ейчар, то всіх цих проблем і витрат можна уникнути.

Як швидко й ефективно знайти співробітника?


Якщо у вашій компанії немає штатних рекрутерів, то завдання підбору персоналу можна делегувати професіоналам https://viphr.com.ua/podbor-personala/. Команда VIP HR бере на себе пошук, відбір, адаптацію і навчання ваших співробітників.

Чому з рекрутинговим агентством простіше?

  • Досвід і ефективний підхід до пошуку персоналу. У професійних рекрутерів завжди є тепла база претендентів. А відомості про кадри наводяться за перевіреними джерелами набагато швидше.
  • Підбір фахівців - завдання відрядна, яка не потребує щомісячної зайнятості. Саме тому наймати в штат рекрутерів - доцільно не для кожної компанії. Рекрутингове агентство приходить на допомогу тоді, коли його послуги дійсно необхідні.
  • Гарантія результату - це не тільки слова. Агентство проводить заміну кандидатів, які не схожі вашої компанії з об'єктивних причин.
  • Адаптація співробітників - етап, який не можна ігнорувати, адже він безпосередньо впливає на продуктивність. Професіонали допомагають новим кадрам освоїтися в колективі та робочих процесах.
  • Допомога в навчанні. Для організації процесу знадобиться чимало ресурсів, які не завжди доступні штатному ейчару. Команда VIP HR в питанні організації навчання, проведення тренінгів, семінарів має чималий досвід.
  • Безпека підтверджує підписаний договір і виконання гарантійних зобов'язань з боку агентства.

Після заповнення брифу і підписання договору, рекрутери приступають до відбору претендентів. На співбесіду з керівництвом допускаються лише цільові кандидати, що відповідають високим професійним і особистісним якостям.

Це, мабуть, найбільш очевидні причини, по яких варто звернутися в рекрутингове агентство Віп Ейчар. Насправді ж переваг в рази більше.


Статьи | Справочные материалы | Дата добавления:18 Янв 2021 | Просмотров: 76
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]