Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Статьи » Справочные материалы

Чи можливо збільшити термін служби батареї ноутбука?

Чи можливо збільшити термін служби батареї ноутбука?

У нормальних умовах середній термін служби батареї ноутбука становить приблизно три роки. Однак деякі користувачі можуть використовувати кілька простих прийомів і насолоджуватися від п'яти до семи років використання до заміни батареї. Якщо ви хочете дізнатися, як максимально ефективно використовувати акумулятор ноутбука, ось кілька способів продовжити термін його служби, не докладаючи особливих зусиль.

По-перше, акумулятор ноутбука не повинен залишатися невикористаним протягом тривалого періоду. Якщо ви плануєте не використовувати ноутбук протягом декількох тижнів, вийміть акумулятор з пристрою і зберігайте його в сухому прохолодному місці. При перевстановленні акумулятора дотримуйтесь інструкцій виробника по зарядці нового акумулятора комп'ютера, щоб відновити його повну потужність.

Навіть з ноутбуками, які використовуються щодня, рекомендується час від часу відключати джерело живлення змінного струму і працювати тільки від батареї досить довго, щоб майже повністю розрядити джерело живлення. Причина цього в тому, що акумулятори ноутбуків схильні до так званого ефекту пам'яті. Розрядивши акумулятор тільки до половини ємності, акумулятор може забути про інших 50% і почати працювати зі збоями.

Використання повної ємності акумулятора хоча б один, або два рази кожні пару тижнів мінімізує цей ефект і збереже заряд акумулятора з оптимальною ефективністю. Майте на увазі, що не всі акумулятори ноутбуків схильні до цього явища. Якщо ви використовуєте літій-іонний або нікель-металгідридних акумулятор для ноутбука, вам не потрібно турбуватися про ефект пам'яті.

Уникайте дій, які можуть привести до пошкодження акумулятора ноутбука. Це означає, що акумулятор більше не піддається впливу вологи або надзвичайно високих температур протягом тривалого часу. Будьте обережні, щоб не впустити акумулятор ноутбука на тверду поверхню. Будь-який з цих інцидентів може призвести до розтріскування корпусу і пошкодження акумуляторних елементів.

Нарешті, час від часу очищайте контакти акумулятора ноутбука. На контактах може накопичуватися невелика кількість пилу і залишків, що створює додаткове навантаження на акумулятор під час зарядки. Використовуйте простий ватний тампон, змочений медичним спиртом, щоб акуратно очищати контакти кожні кілька місяців, і батарея повинна прослужити трохи довше, перш ніж буде потрібно заміна. Якщо вже пізно, і вашої батареї не можна додати термін життя, ви завжди можете замінити її. В інтернеті можна знайти досить інтернет-магазинів з батареями ноутбуків, вам тільки потрібно потрапити на хороший магазин. Також вам потрібно буде визначити модель акумулятора, є сайти, де можна вибрати акумулятор за моделлю ноутбука. Консультанти в магазинах теж вам зможу допомогти з вибором батареї ноутбуків.


Статьи | Справочные материалы | Дата добавления:07 Фев 2021 | Просмотров: 39
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]