Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Статьи » Справочные материалы

Як правильно чистити клавіатуру та ноутбук?

Як правильно чистити клавіатуру та ноутбук?

Ласкаво просимо в наше керівництво з очищення ноутбука. З огляду на те, як наші руки є найпростішим засобом перенесення мікробів і вірусів в наші будинки, і те, що ми торкаємося наших технологій кожен день, дуже важливо, щоб ми ретельно їх чистили.

Отже, ми збираємося показати вам, як очистити ваш ноутбук - позбутися від сміття, який знаходився між вашими клавішами з давніх часів, а також продезінфікувати його, щоб вам не потрібно було турбуватися про поширення бактерій між вашими руками, вашими технологіями, і навколо вашого будинку.

Перед початком роботи не забудьте вимити руки (і, звичайно ж, висушити їх!), Вимкнути ноутбук і відключити його від електромережі.

1. Скористайтеся пилососом

Щоб позбутися від пилу, ви повинні пропилососити всі частини вашого ноутбука, крім екрана, за допомогою щіточки пилососа. Екрани тендітні, щітка їх подряпає. Їх потрібно чистити більш дбайливо, ніж решту вашого ноутбука (ми повернемося до очищення екрана пізніше).

Переконайтеся, що ви використовуєте пилосос на низькій потужності. Тут ви просто збираєте пил і дрібні частинки сміття, а установка занадто великого значення може пошкодити клавіші клавіатури.

Крім клавіатури, не забудьте пропилососити отвори для динаміків і вентиляційні отвори на ноутбуці. Вони можуть накопичувати багато пилу, яка виштовхувалася зсередини вашого ноутбука протягом багатьох років, і їх чистота життєво необхідна для хорошої і прохолодної роботи ноутбука.

2. Очистіть клавіатуру ноутбука

Наступний крок до чистого ноутбука - чиста клавіатура. Тепер, коли ви пропилососили клавіатуру ноутбука, вона повинна бути очищена від пилу і готова до більш ретельного очищення.

Для початку можна використовувати очищувальну гуму - липку прогумовану субстанцію, яку ви котите по клавіатурі, щоб зібрати тверді частинки і сміття, що застрягли між клавішами. Ви також повинні нанести цю гуму на отвори для динаміків на вашому ноутбуці.

3. Очистіть порти ноутбука

Вушні палички також відмінно підходить для очищення портів вашого ноутбука, які є ще одним розсадником сміття і бруду, яку легко не помітити. Вам треба змочити її ізопропіловий спирт, потім застромити в порти і протерти всередині них.

Змочена в спирті паличка буде виконувати подвійну роль: витягувати сміття з портів і дезінфікувати їх, поки він на місці. Не турбуйтеся про вологості портів, так як ізопропіл майже миттєво випаровується.

Ізопропіл, якому ми хвалили в останні тижні, є одним з найбільш широко використовуваних розчинників для дезінфекції та дезінфекції поверхонь. Вам також не обов'язково використовувати матеріал фортеці 99%.

75% ізопропіл може бути настільки ж ефективним при знищенні бактерій, тому що очищена вода, якою він розбавляється, діє як каталізатор при руйнуванні лунок для клітин мікроорганізмів. Також потрібно більше часу для випаровування, збільшуючи час впливу між ним і мікроорганізмом.

4. Очистіть екран ноутбука

Екран - одна з найбільш чутливих частин вашого ноутбука, тому при його чищенні застосовуються дещо інші правила. Змочіть тканину з мікроволокна невеликою кількістю ізопропілового спирту і акуратно протріть екран круговими або прямолінійними рухами.

Зверніть увагу, що якщо у вас є екран з олеофобним шаром (зазвичай це сенсорні екрани), вам не слід використовувати ізопропіл, через те, що це може з часом зіпсувати цей шар. Для таких видів екранів використовуйте замість них м'який безалкогольний очищувач.

Як тільки ізопропіл випарується, протріть екран додатковим засобом для очищення екрана. Ви можете щось купити собі в магазині, або через інтернет.

5. Продезінфікуйте свій ноутбук

Ізопропіловий спирт підходить не тільки для вашого екрану. Це універсальний засіб для чищення поверхонь, яким ви повинні тепер протерти решту вашого ноутбука. Змочіть тканину з мікроволокна ізопропілов і протріть весь ноутбук - клавіатуру, отвори для динаміків, вентиляційні отвори, порти та інше.

Високий вміст спирту в ізопропіловому спирту допоможе видалити стійкі плями й розводи з поверхні вашого ноутбука. Сильніші плями потріть трохи сильніше, і спирт допоможе їм вивести їх.

Ізопропіл випарується незабаром після протирання, і як тільки це станеться, ви можете бути впевнені, що ваш ноутбук чистий і не містить мікробів.

Рекомендується регулярно чистити ноутбук, особливо в ці нестабільні часи. В якості додаткової міри обережності під час спалаху COVID-19 вам слід завжди мити руки перед тим, як сісти за ноутбук (особливо після того, як ви прийшли з зовнішнього світу), і протирати його ізопропіловий спирт не рідше одного разу в тиждень.


Статьи | Справочные материалы | Дата добавления:13 Фев 2021 | Просмотров: 39
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]