Журнал Работа
Работа в Украине и мире: вакансии и резюме.
Журнал Работа » Статьи » Полезные советы

Як оформити документи на візу в Польщу?

Як оформити документи на візу в Польщу?

Популярний напрям для виїзду на заробітки й для культурного туризму – це Польща. Для знаходження на території сусідньої держави будуть потрібні певні документи, які можна оформити самостійно або скористатися допомогою кваліфікованих фахівців.

Допомога в оформленні документів на візу заощадить час, нерви й гроші. Фахівці, які надають подібні послуги розбираються у всіх нюансах роботи з відповідною документацією. Можуть підказати, що для безвізу потрібна буде страховка, тим самим заощадивши ваші кошти в разі форс-мажору на території іншої держави.

Самостійне оформлення: інструкція

Зважившись займатися оформленням візи в Польщу самостійно, слід враховувати, що є три варіанти подачі документів:

  • Через консульство Польщі в Україні;
  • У пункті прийняття візових запитів (анкет);
  • Через турагентства, які мають акредитацію.

 

Кожен варіант подачі запиту на візу має на увазі підготовку відповідних документів. З процедурою роботи з тією чи іншою інстанцією і переліком необхідних паперів слід ознайомитися заздалегідь.

Важливий нюанс – документи, необхідні для здійснення задуманого, як правило, мають певний термін актуальності, тому зібрати документи, а потім призначити дату подачі – тактика невірна.

Подача документів через Консульство Польщі

Цей спосіб дозволяє зареєструватися онлайн через сайт держпослуг. На сайті необхідно заповнити відповідний формуляр візової анкети та вибрати прийнятну для вас доступну дату.

Якщо йдеться про робочу візу, в анкеті необхідно заповнити всі поля, вказавши й особу/організацію, що запрошує на роботу.

До моменту обраного і зазначеного онлайн реєстраційного терміну необхідно зібрати всі потрібні документи й видрукувати копію візової анкети, заповнену на сайті держпослуг.

Візовий центр

Подача документів на візу в Республіку Польща через пункт приймання візового центру обійдеться в 18,5 євро. Оплачуючи даний збір доведеться надати і паспортні дані, актуальний номер мобільного, уточнити свої ініціали та прізвище.

Після передоплати необхідно зайти на вебресурс візового центру і пройти онлайн-реєстрацію, призначивши дату подачі документів у точці приймання документів. Найкраще зателефонувати і зареєструватися в телефонному режимі, вказавши паспортні дані, код платника податків і номер, вказаний у квитанції передоплати.

Туристична агенція

Для отримання робочої візи цей варіант не підходить, а от туристичну подорож можна організувати швидко і недорого, у відповідні дні. Туристичні фірми, акредитовані в візових центрах і Консульстві, беруть всю паперову тяганину на себе.


20 Авг 2020 | Просмотров: 370
Комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]